STRUKTURA URZĘDU

STRUKTURA URZĘDU

Burmistrz Miasta i Gminy

mgr inż. Rafał Kobylski
tel. 56 466-50-47, 466-50-41
pok. 21
----------------------------------------------------------------------
Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy

mgr Renata Janczak
tel. 56 466-50-41, wew. 22 
e-mail: renata.janczak@lasin.pl, 
pok. 22
----------------------------------------------------------------------
Sekretarz Miasta i Gminy 

mgr inż. Benedykt Stecki
tel. 56 466-50-43 wew. 45
e-mail: benedykt.stecki@lasin.pl
pok. 14
-----------------------------------------------------------------------
Skarbnik Miasta i Gminy

mgr Edyta Zientarska
tel. 56 466-50-43, wew.35
e-mail:edyta.zientarska@lasin.pl
pok. 28a
----------------------------------------------------------------------
Referat Organizacyjny

Kierownik Referatu
Pełnomocnik Burmistrza ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień

mgr Renata Janczak
tel. 56 466-50-41, wew. 22 
e-mail: renata.janczak@lasin.pl, 
pok. 22
----------------------------------------------------------------------

Beata Zientarska - referent do spraw obsługi rady i archiwum 
tel. 56 466-50-43 wew. 38
e-mail: biurorady@lasin.pl
pok. 27
obsługa administracyjna Rady
 ----------------------------------------------------------------------

mgr inż. Bartosz Żmuda - inspektor do spraw informatyki 
tel. 56 466-50-43 wew. 25
e-mail: bartosz.zmuda@lasin.pl
pok. 36
----------------------------------------------------------------------
Sekretariat - pok. 20,

mgr Katarzyna Filbrandt - podinspektor do spraw administracyjno - kancelaryjnych

Natalia Wesołowska - pomoc administracyjna do spraw administracyjno - kancelaryjnych

e-mail: sekretariat@lasin.pl, umig@lasin.pl
tel. (56)-466-50-41,43,44
fax. (56)-466-50-46
----------------------------------------------------------------------
Referat Kadr i Płac -  pok nr 29
Kierownik Referatu

mgr Anna Rybarczyk 
tel. 56 466-50-43 wew. 24
e-mail: anna.rybarczyk@lasin.pl

mgr Sylwia Erdmańska - inspektor do spraw kadr i płac
tel. 56 466-50-43 wew. 24
e-mail: sylwia.erdmanska@lasin.pl

mgr Barbara Piątek - inspektor do spraw kadr i płac
tel. 56 466-50-43 wew. 24
e-mail: barbara.piatek@lasin.pl

Zofia Opalińska - inspektor do spraw kadr i płac
tel. 56 466-50-43 wew. 24

----------------------------------------------------------------------
Referat Finansów i Planowania

Kierownik Referatu

mgr Edyta Zientarska
tel. 56 466-50-43, wew 35
e-mail:edyta.zientarska@lasin.pl
pok. 28a

Mirosława Lipecka - inspektor do spraw księgowości budżetowej;
tel. 56 466-50-43 wew. 29
e-mail: miroslawa.lipecka@lasin.pl
pok. 28

mgr Sylwia Stankiewicz - Główny Księgowy samorządowych jednostek oświatowych;
tel. 56 466-50-43 wew. 29
e-mail: sylwia.stankiewicz@lasin.pl
pok. 28

mgr Barbara Kowalska - inspektor do spraw finansowo-księgowych; 
tel. 56 466-50-43 wew.43 
e-mail: b.kowalska@lasin.pl
pok 28b

mgr Monika Piątek - inspektor do spraw finansowo-księgowych;
tel. 56 466-50-43 wew.43
e-mail: monika.piatek@lasin.pl
pok 28b

Beata Aniołkowska - podinspektor do spraw finansowo-księgowych
tel. 56 466-50-43 wew.43
pok 28b

Paulina Sankiewicz -  referent do spraw finansowo księgowych i obsługi kasy
tel. 56 466-50-43 wew. 41
pok. 25

----------------------------------------------------------------------
Referat Podatków i Windykacji - pok. 26

Kierownik Referatu

mgr Ewa Radomska 
tel. 56 466-50-43 wew. 42
e-mail: ewa.radomska@lasin.pl

Arleta Przybylska - inspektor do spraw podatków i opłat lokalnych
tel. 56 466-50-43 wew. 42
e-mail: arleta.przybylska@lasin.pl

Anna Rysztak - inspektor do spraw podatków i opłat lokalnych
tel. 56 466-50-43 wew. 42
e-mail: anna.rysztak@lasin.pl
----------------------------------------------------------------------
Referat Inwestycji Budownictwa, Rolnictwa  i Gospodarki Gruntami

Kierownik Referatu

mgr inż. Benedykt Stecki
e-mail: benedykt.stecki@lasin.pl
tel. 56 466-50-43 wew. 45
pok.14

mgr Joachim Grabowski - inspektor do spraw inwestycji, utrzymania dróg, infrastruktury komunalnej, pełnomocnik informacji niejawnych
e-mail: j.grabowski@lasin.pl
tel. 56 466-50-43 wew. 26
pok. 16

Andrzej Stachnowicz - inspektor do spraw gospodarki nieruchomościami i zasobem mieszkaniowym
tel. 56 466-50-43 wew. 28, 
e-mail: a.stachnowicz@lasin.pl
pok. 17
 
mgr inż. Robert Belzyt - inspektor do spraw rolnictwa i ochrony środowiska
tel. 56 466-50-43 wew. 28,
e-mail: robert.belzyt@lasin.pl
pok. 17

lic. Arkadiusz Urbański - referent do spraw gospodarowania odpadami komunalnymi
tel. 56 466-50-43 wew.30
e-mail: arkadiusz.urbanski@lasin.pl
pok. 15

mgr Anita Kulerska - inspektor do spraw zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych
tel. 56 466-50-43 wew.42,  
e-mail: anita.kulerska@lasin.pl
pok. 24,

mgr Jarosław Barański - podinspektor d/s inwestycji, zamówień publicznych i środków unijnych. 
tel. 56 466-50-43 wew.42, 
e-mail: jaroslaw.baranski@lasin.pl
pok. 24,

----------------------------------------------------------------------
Urząd Stanu Cywilnego

mgr Wirginia Malinowska - Kierownik USC
tel. 56 466-50-43 wew. 23
e-mail: usc@lasin.pl, w.malinowska@lasin.pl
pok. 10

Zastępca kierownika USC ( nieetatowy)
mgr Wojciech Marchlewski

----------------------------------------------------------------------
Samodzielne stanowiska:

Kierownik Oświaty, Kultury i Sportu
mgr Maria Ewertowska 
tel. 56 466-50-43 wew. 37, 
e-mail: maria.ewertowska@lasin.pl
pok. 38

Inspektor do spraw obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, wojskowych, przeciwpożarowych i porządku publicznego, Inspektor Ochrony Danych Osobowych
mgr Wojciech Marchlewski 
tel. 56 466-50-43 wew. 51, kom:798207771
e-mail: w.marchlewski@lasin.pl
pok. 11

Inspektor do spraw spraw obywatelskich i ewidencji działalności gospodarczej 
mgr Magdalena Gajewska 
tel. 56 466-50-43 wew. 52,
e-mail: magdalena.gajewska@lasin.pl
pok. 10

Specjalista do spraw sportu i utrzymania obiektów sportowych (stadion Łasin)
Marek Bartkowski
e-mail: stadion@lasin.pl

Inspektor  ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień
mgr Krzysztof Czepukojć
tel. 56 466 50 43 wew. 25,  kom: 605748164
e-mail: profilaktyka@lasin.pl
pok. 36
----------------------------------------------------------------------
Radca prawny
tel. 56 466-50-43 wew. 37
przyjmuje interesantów w każdy piątek po wcześniejszym zarejestrowaniu się w sekretariacie
pok.32

Wytworzył: Bartosz Żmuda (28 marca 2008)
Opublikował: Bartosz Żmuda (28 marca 2008, 13:06:07)

Ostatnia zmiana: Bartosz Żmuda (6 lutego 2019, 14:25:21)
Zmieniono: zmiana treści

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 28893

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij