Burmistrz Miasta i Gminy Łasin ogłasza III publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 13 o pow. 46,40 m2 wraz z pomieszczeniem piwnicy o pow. 9,00 m2 na I piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego ul. Dworcowa 50B/13
Lokal mieszkalny nr 13 o pow. 46,40 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc wraz z pomieszczeniem piwnicy o pow. 9,00 m2, lokal znajduje się na I piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Łasinie-Wybudowaniu ul. Dworcowa 50B/13, oraz z przynależną współwłasnością części wspólnych budynku mieszkalnego i udziałem wynoszącym 571/10000 w części działki nr 41/31 o pow. 1500 m2, zapisanej w KW TO1U/00023891/0, na której znajduje się budynek, cena wywoławcza wynosi: 169.000,00 zł.
| Wytworzył: | Burmistrz Miasta i Gminy Łasin Rafał Kobylski |
|---|---|
| Data wytworzenia: | 18.08.2026 |
| Opublikował w BIP: | Bartosz Żmuda |
| Data opublikowania: | 19.08.2026 12:42 |
| Ostatnio zaktualizował: | Bartosz Żmuda |
| Data ostatniej aktualizacji: | 19.08.2026 12:49 |
| Liczba wyświetleń: | 36 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.