Ogłoszenia Obwieszczenia i Informacje - 2026
IBG.6220.4.13.2025.RB Obwieszczenie w sprawie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn Farma fotowoltaiczna Łasin, magazyny energii elektrycznej oraz infrastruktura towarzysząca,
IBG.6220.4.13.2025.RB Obwieszczenie w sprawie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn Farma fotowoltaiczna Łasin, magazyny energii elektrycznej oraz infrastruktura towarzysząca,
OBWIESZCZENIE IBG. 6733.7.5.2026 o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia pn.: budowa linii kablowej SN-15kV stacji transformatorowej słupowej 15/4 kV linii ...
OBWIESZCZENIE IBG. 6733.7.5.2026 o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia pn.: budowa linii kablowej SN-15kV stacji transformatorowej słupowej 15/4 kV linii…
IBG.6220.4.8.2026.RB - Obwieszczenie o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. Montaż 2 zbiorników na gaz płynny o pojemności do 40m3 każdy na terenie dz. geod. 46/1 w Szczepankach gm. Łasin
IBG.6220.4.8.2026.RB - Obwieszczenie o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. Montaż 2 zbiorników na gaz płynny o pojemności do 40m3 każdy na terenie dz. geod. 46/1 w Szczepankach gm. Łasin
Obwieszczenie - IBG.6220.3.7.2026.RB sprawie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: Rozbudowa Zakładu Młynów Szczepanki Sp. z o.o o nowy Młyn o wydajności 500 Mg na dobę wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach 75,76,77 w
Obwieszczenie - IBG.6220.3.7.2026.RB sprawie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: Rozbudowa Zakładu Młynów Szczepanki Sp. z o.o o nowy Młyn o wydajności 500 Mg na dobę wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach…
Obwieszczenie IBG.6733.6.10.2026 o wydaniu decyzja lokalizacji inwestycji celu publicznego, dla przedsięwzięcia pn.: zmiany decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, IBG.6730.46.2016 ...
Obwieszczenie IBG.6733.6.10.2026 o wydaniu decyzja lokalizacji inwestycji celu publicznego, dla przedsięwzięcia pn.: zmiany decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, IBG.6730.46.2016 z dnia 29 sierpnia 2016 roku dla inwestycji…
Obwieszczenie IBG.6733.4.13.2026 o wydaniu decyzja lokalizacji inwestycji celu publicznego, dla przedsięwzięcia pn.: zmiana sposobu użytkowania i przebudowa kondygnacji podziemnej (piwnicy) budynku POZ w Łasinie ...
Obwieszczenie IBG.6733.4.13.2026 o wydaniu decyzja lokalizacji inwestycji celu publicznego, dla przedsięwzięcia pn.: zmiana sposobu użytkowania i przebudowa kondygnacji podziemnej (piwnicy) budynku POZ w Łasinie ...
- Poprzednia strona
- Strona numer 1
- Przejdź do strony numer 2
- Przejdź do strony numer 3
- Następna strona