Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej 
ul. Radzyńska 2
86-320 Łasin 

Kierownik: Barbara Heinrich 
tel./fax (0-56) 466-47-12 
e-mail: lasin@interia.pl 
mgops@lasin.pl 

Heinrich Barbara Kierownik MGOPS Łasinmgops@lasin.pl
Filbrandt KatarzynaPodinspektor ds. Obsługi Kancelaryjnej i Składnicy Aktk.filbrandt@lasin.pl
Jedyńska KatarzynaKierownik Działu Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnegok.jedynska@lasin.pl
Słupek-Sadowska BarbaraInspektor ds. Świadczeń Rodzinnych
b.sadowska@lasin.pl
Makowska EwelinaPodinspektor ds. Świadczeń Rodzinnych
e.makowska@lasin.pl
Górska AnnaReferent Świadczenia wychowawczea.gorska@lasin.pl
Hinz MartaStanowisko ds. Stypendiów, Dodatków Mieszkaniowych i Energetycznych i  Obsługi Karty Dużej Rodzinym.hinz@lasin.pl
Łukaszewska BeataStarszy Pracownik Socjalnyb.lukaszewska@lasin.pl
Atłachowicz JoannaPracownik Socjalnyj.atlachowicz@lasin.pl
Sucharzewska JoannaStarszy Specjalista Pracy Socjalnejj.sucharzewska@lasin.pl
Kobylska-Dyllick AnitaPracownik Socjalnya.kobylska@lasin.pl
Józefiak DorotaPodinspektor Klub Integracji Społecznej
d.jozefiak@lasin.pl
Hinz BeataGłówna Księgowab.hinz@lasin.pl
Malinowska JoannaPodinspektor ds. Księgowości, Kadr i Płac. Inspektor Ochrony Danych Osobowychj.malinowska@lasin.pl


Wytworzył: . (19 czerwca 2018)
Opublikował: Bartosz Żmuda (19 czerwca 2018, 13:28:33)

Ostatnia zmiana: Bartosz Żmuda (2 lipca 2018, 10:18:32)
Zmieniono: zmiana treści

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 166

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij