STRUKTURA URZĘDU


STRUKTURA URZĘDU



Burmistrz
mgr inż. Rafał Kobylski

tel. 56 466-50-47, 466-50-41
Burmistrz przyjmuje interesantów w godzinach pracy urzędu, pok. 21
----------------------------------------------------------------------

Zastępca Burmistrza
mgr Renata Janczak

tel. 56 466-50-41, wew. 22 e-mail: renata.janczak@lasin.pl, pok. 22
----------------------------------------------------------------------
Sekretarz Miasta i Gminy Łasin
mgr inż. Benedykt Stecki

e-mail: benedykt.stecki@lasin.pl
tel. 56 466-50-43 wew. 45
-----------------------------------------------------------------------
Skarbnik Miasta i Gminy
mgr Edyta Zientarska

tel. 56 466-50-43, e-mail:edyta.zientarska@lasin.pl
pok. 28a
----------------------------------------------------------------------

Referat Organizacyjny

Kierownik Referatu
mgr Renata Janczak

tel. 56 466-50-41, wew. 22 e-mail: renata.janczak@lasin.pl, pok. 22

----------------------------------------------------------------------
Sekretariat

mgr inż. Katarzyna Cackowska - podinspektor
Beata Zientarska - referent


pok. 20,e-mail: sekretariat@lasin.pl
tel. (56)-466-50-41,43,44
fax. (56)-466-50-46
----------------------------------------------------------------------
Kadry i płace

Kierownik Działu  - mgr Sylwia Erdmańska

e-mail: sylwia.erdmanska@lasin.pl

mgr Barbara Piątek - inspektor
e-mail: barbara.piatek@lasin.pl

Maria Bromka - podinspektor
tel. 56 466-50-43 wew. 24,

Zofia Opalińska - referent
tel. 56 466-50-43 wew. 24,

---------------------------------------------------------------------
Ochrona przeciwpożarowa, sprawy wojskowe,- obrona cywilna
mgr Wojciech Marchlewski - inspektor

tel. 56 466-50-43 wew. 51, kom:798207771
e-mail: w.marchlewski@lasin.pl
pok. 11
----------------------------------------------------------------------
Biuro Rady Miejskiej
Agnieszka Drzymalska - inspektor

tel. 56 466-50-43 wew. 38,
e-mail: agnieszka.drzymalska@lasin.pl
pok. 27
obsługa administracyjna Rady, zeznania świadków, uwierzytelnianie podpisów
 ----------------------------------------------------------------------
Informatyk
mgr inż. Bartosz Żmuda

tel. 56 466-50-43 wew. 25,
e-mail: bartosz.zmuda@lasin.pl
pok. 36
----------------------------------------------------------------------
Referat Finansów i Planowania
Kierownik Referatu

mgr Edyta Zientarska

tel. 56 466-50-43, wew 35,
e-mail:edyta.zientarska@lasin.pl
pok. 28a
----------------------------------------------------------------------
Księgowość finansowa

Mirosława Lipecka - inspektor

tel. 56 466-50-43 wew. 29,
e-mail: miroslawa.lipecka@lasin.pl
pok. 28

mgr Sylwia Stankiewicz - Główna Księgowa Oświaty
tel. 56 466-50-43 wew. 29,
e-mail: sylwia.stankiewicz@lasin.pl
pok. 28

mgr Barbara Kowalska - podinspektor;
tel. 56 466-50-43 wew.43, pok 28b,
e-mail: b.kowalska@lasin.pl

mgr Monika Piątek - podinspektor
podinspektor;
tel. 56 466-50-43 wew.43, pok 28b

----------------------------------------------------------------------
Podatki i opłaty lokalne

Arleta Przybylska - inspektor

e-mail: arleta.przybylska@lasin.pl

mgr Ewa Radomska - inspektor
e-mail: ewa.radomska@lasin.pl
tel. 56 466-50-43 wew. 42

Anna Rysztak - referent
tel. 56 466-50-43 wew. 42
e-mail: anna.rysztak@lasin.pl
----------------------------------------------------------------------
Kasa
Beata Aniołkowska -  referent

tel. 56 466-50-43 wew. 41
pok. 25
----------------------------------------------------------------------
Referat Inwestycji Budownictwa, Rolnictwa  i Gospodarki Gruntami

mgr inż. Benedykt Stecki - kierownik referat
u
e-mail: benedykt.stecki@lasin.pl
tel. 56 466-50-43 wew. 45

mgr inż. Rafał Kobrzyński - inspektor
e-mail: rafal.kobrzynski@lasin.pl
tel. 56 466-50-43 wew. 26


Andrzej Stachnowicz - inspektor
tel. 56 466-50-43 wew. 28, e-mail: a.stachnowicz@lasin.pl
pok. 17
 
mgr Joachim Grabowski - referent
e-mail: j.grabowski@lasin.pl
tel. 56 466-50-43 wew. 26

przydziały mieszkań, remonty dróg, wypisy i wyrysy z planu zagospodarowania przestrzennego, wydawanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowaniu terenu i decyzji o warunkach zabudowy terenu

mgr inż. Robert Belzyt - podinspektor
tel. 56 466-50-43 wew. 28,
e-mail: robert.belzyt@lasin.pl

ochrona środowiska, ochrona gruntów rolnych i leśnych, gospodarka odpadami, wodna i leśna, wydawanie zezwoleń na wycinkę, zadrzewianie,

mgr Anita Kulerska - inspektor;  
Zamówienia publiczne i pozyskiwanie środków zewnętrznych
tel. 56 466-50-43 wew.42, pok 24,
e-mail: anita.kulerska@lasin.pl

mgr Jarosław Barański - podinspektor d/s inwestycji, zamówień publicznych i środków unijnych.
tel. 56 466-50-43 wew.42, pok 24,
e-mail: jaroslaw.baranski@lasin.pl

----------------------------------------------------------------------
Kierownik Oświaty i Kultury
mgr Maria Ewertowska

tel. 56 466-50-43 wew. 37, e-mail: maria.ewertowska@lasin.pl
pok. 38
zarządzanie siecią szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu
----------------------------------------------------------------------
Urząd Stanu Cywilnego
mgr Wirginia Malinowska - Kierownik

tel. 56 466-50-43 wew. 23
pok. 10
e-mail: usc@lasin.pl, w.malinowska@lasin.pl

Zastępca :
mgr Wojciech Marchlewski - inspektor

wydawanie dowodów osobistych, aktów urodzenia, zgonu, małżeństwa, wypisy z ksiąg stanu cywilnego
----------------------------------------------------------------------
Radca prawny
tel. 56 466-50-43 wew. 37
piątki pok.32
----------------------------------------------------------------------
Samodzielne stanowisko do spraw ewidencji działalności gospodarczej i spraw obywatelskich
mgr Magdalena Gajewska - inspektor

tel. 56 466-50-43 wew. 52,
e-mail: magdalena.gajewska@lasin.pl
ewidencja działalności gospodarczej, wydawanie i cofanie zezwoleń na handel alkoholem, ewidencja ludności
----------------------------------------------------------------------
Pełnomocnik Burmistrza ds. profilaktyki i przeciwdziałania patologiom społecznym
mgr Renata Janczak

tel. 56 466 50 43 wew. 22,
e-mail: renata.janczak@lasin.pl

-----------------------------------------------------------------------

Inspektor  ds. profilaktyki i przeciwdziałania patologiom społecznym
mgr Krzysztof Czepukojć

tel. 56 466 50 43 wew. 25,  605748164
e-mail: profilaktyka@lasin.pl

Wytworzył: Bartosz Żmuda (28 marca 2008)
Opublikował: Bartosz Żmuda (28 marca 2008, 13:06:07)

Ostatnia zmiana: Bartosz Żmuda (11 grudnia 2017, 13:19:26)
Zmieniono: zmiana treści

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 25393

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij